ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР С ОПИТ

За наш клиент, бързо развиваща се маркетинг агенция, извършваме подбор за позицията

Основни отговорности:

– Разработване и реализиране на арт дирекция, криейтив и дизайн за кампании, както и адаптация за различни онлайн и офлайн канали;
– Разработка на корпоративна идентичност;
– Криейтив, дизайн и реализиране на различни ATL & BTL активности;

Изисквания:

– Средно или висше художествено образование в сферата на графичния дизайн;
– Минимум 3 години професионален опит като графичен дизайнер;
– Отлично владеене на Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Abobe Indesign, CorelDraw;
– Избухлива креативност и художествени умения;
– Самостоятелност, самодисциплина и способност за работа по задание с крайни срокове;
– Талант и желание да се учи и развива, отношение към детайла;
– Опит с предпечат, активации и реализирани проекти;

С предимство:

– Кандидатът има опит в криейтив или друга агенция;
– Умения в писането на рекламни текстове за кампании;
– Кандидадтът да има познания и опит при създаването на уеб проекти, познава функционалностите на различни платформи като Facebook, Instagram, Google AdWords, MailChimp и др.

Работодателят предлага:

– Отлични условия на работа – вдъхновяващи среда и екип;
– Гъвкави условия и работно време;
– Възможност за кариера, професионално израстване и обучение;
– Бонус спрямо постигнатите резултати на екипа;
– Работа по предизвикателни и интересни проекти в различни браншове;

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

Форма за контакт